Rewal i okolice

Rewal to ciekawa nadmorska miejscowość. Można tutaj spędzić naprawdę udane wakacje. Z tutejszych atrakcji warto wymienić Nadmorską Kolej Wąskotorową, Platformę WIdokową czy Park WIeloryba. Oprócz Rewala, który jest główną miejscowością Wybrzeża Rewalskiego, znajduje się tu również kilka pobliskich kurortów, które także warto odwiedzić, w tym Pobierowo, Trzęsacz, Pustkowo i Niechorze. Wygodne noclegi nad morzem w Rewalu może Państwu zaoferować Ciepły Zakątek. Obiekt ten znajduje się ok. 5 minut spacerem od morza.

Poniżej kilka opinii o Ciepłym Zakątku w Rewalu:

  • Obiekt godny polecenia w cichej i spokojnej okolicy, blisko sklep, do morza 7 minut spacerkiem, przyjazny rodzin z dziećmi
  • Bardzo fajny dom gościnny. Położony w cichej okolicy, kilkadziesiąt metrów od głównej drogi. Do centrum niedaleko. Przemili gospodarze. Ceny niskie, miła obsługa, schludne i czyste pokoje. Wszystkim serdecznie polecam to miejsce.
  • My mamy fajne wspomnienia z tego miejsca. mili właściciele(fakt, proszą by nie parkować przed ich mieszkaniem co w sumie jest zrozumiałe), żadnego czepiania się czy pretensji. Czysto, schludnie, pokój posprzątany na błysk. Byliśmy tam 3 razy pod rząd i zawsze mieliśmy miłe wspomnienia.

LOKALIZACJA

ul. Dworcowa 22A, 72-344 Rewal